Press "Enter" to skip to content

УПИС У СРЕДЊУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ

Мокрањац 0

Поштовани родитељи и ученици,

Oд 12. до 15. априла ове године родитељи и други законски заступници моћи ће да пријаве своје дете за полагање пријемног испита у средњу музичку школу на порталу Моја средња школа (mojasrednjaskola.gov.rs). Сви који не искористе предност електронског подношења пријава за полагање пријемног испита, пријаву у папирном облику могу да поднесу 15. и 16. априла 2021. године, у секретаријату школе (зграда у улици Србе Јовановића бр.6). Ради школске евиденције паралелно попунити и школску пријаву која је у продужетку.

МОЛИМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ ОБЕ ПРИЈАВЕ:

1. ОНЛАЈН ПРИЈАВА – http://mojasrednjaskola.gov.rs/Cir/Pocetna (Детаљније можете погледати на следећем ЛИНКУ)
  2. ШКОЛСКА ПРИЈАВА: Преузмите Пријаву [25.85 KB]
Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [25.85 KB]

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА И УПИСА УЧЕНИКА ЗА 2021/22 ШК. ГОДИНУ-СРЕДЊА МУЗИЧКА ШКОЛА