Press "Enter" to skip to content

РЕЗУЛТАТИ СА МЕЂУОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА МЛАДИХ ВИОЛИНИСТА

Мокрањац 0

Резултати са Међуокружног такмичења младих виолиниста.

Цео фајл можете преузети ОВДЕ.

ПРВИ РАЗРЕД 

   

 

       1.

    Леонида Митровић

    УШ „Стеван Мокрањац“Неготин

1. Комаровски-Песма

2. Моцарт – Алегрето

    Класа – Владимир Пешић

 

  I-I награда

  96  бодoва

     

 

     2.

    Марија Божиловић

    УШ „Стеван Мокрањац“Неготин

1. Магиденко – Петлић

2. Моцарт – Алегрето

     Класа – Иван Костић

 I-II награда

  91  бод

 

ДРУГИ РАЗРЕД

  

 

   1.

     Наталија Вуковић

     ОМШ „Ранко Кривић“ Мајданпек

1.  Д.Марковић – Тамо далеко

2.  С.Мах – Лаки кончертино

     Класа-Ивана Илић Динић

 

 II-II  награда

  82 бода

 

 

   2.

    Анђелија Черкасов  

    ОМШ  „Миодраг Васиљевић“Бор

1. Н.Бакланова “ Хоровод“

2. Д.Марковић “ Три етиде на народне теме“

    Класа – Миле Младенов

 

 II-I  награда

  89 бодова

   

   3.

    Лазар Асковић

    ОМШ „Драгутин Гостушки“ Пирот

1. Бакланова – Мазурка

2.П.Николић – Кончертино Ге-дур,први став

    Класа – Драган Јовановић

 I-IV награда

  97 бодoва

 

 

   4.

    Сташа Адамовић

    ОМШ  „Миодраг Васиљевић“Бор

1. Н.Бакланова “Мазурка“

2. О.Ридинг “Кончертино“  ха-мол,први став

    Класа – Миле Младенов

 I-I награда

  100  бодoва

 

 

   5.

   Милица Тодоровић

     УШ „Стеван Мокрањац“Неготин

1. Гарлицкиј – Етида бр.13

2. Живковић – Мали значари

     Класа – Иван Костић

 I-V награда

  90 бодoва

  

 

     6.

     Драгиша Тодоровић

     ОМШ  „Миодраг Васиљевић“Бор

1. Ф. Шуман: “Mарш“

2. С.Макс : “Кончертино фаћиле“ е-мол

   Класа – Миле Младенов

 I-III награда

  98  бодoва

    

 

     7.

    Наталија Димитријевић

   ОМШ  „Миодраг Васиљевић“Бор

1. Р.Шуберт “Лендлер“

2. Ф.Кихлер  “Кончертино “,  Ге-дур,оп.11

     Класа – Миле Младенов

 I-II награда

  99  бодoва

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД 

 

 

      1.

   Лазар Анђеловић

   УШ „Стеван Мокрањац“Неготин

1.Шостакович – Омладински марш

2.Кихлер – Кончертино Ге-дур,оп.11

    Класа – Милош Маринковић

 

 III награда

  76  бодoва

 

 

      2.

    Софија Митић

    ОМШ „Драгутин Гостушки“ Пирот

1. Брамс – Валцер Ге-дур

2. Кихлер – Кончертино Де-дур,оп.15,први став

    Класа – Драган Јовановић

 

 I-I награда

  100  бодoва

 

 

      3.

   Катарина Петковић

    ОМШ  „Миодраг Васиљевић“Бор

1. Комаровски : “Пастушок“

2. О.Ридинг :“ Кончертино“ ха-мол,трећи став

    Класа – Миле Младенов

 

 I-II награда

  90  бодова

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

 

 

     1.

 

    Тијана Петровић

    ОМШ „Ранко Кривић“ Мајданпек

1. Е.Џенкинсон – Игра вила

2. Вивалди концерт а-мол

    Класа-Ивана Илић Динић   

 

 I-II награда

  90 бодова

 

 

     2.

     Матија Ђурић

     ОМШ „Драгутин Гостушки“ Пирот

1.  Обер-Тамбурин

2. Зајц-Концерт бр.2 Ге-дур,први став

    Класа-Соња Стојиљковић    

 

 

 I-I награда

  93 бода

 

 

     3.

     Марија Милосављевић

     УШ „Стеван Мокрањац“Неготин

1. Ј.Креин – Словачка мелодија

2. Моцарт – Успаванка

     Класа-Слободан Глигоријевић 

 

 II награда

  80 бодова

 

ПЕТИ  РАЗРЕД

 

 

 

    1.

     Огњен  Јањић

      ОМШ „Ранко Кривић“ Мајданпек

1.  П.И.Чајковски – Напоталитанска песма

 2.  Комаровски – Концерт А- дур

     Класа-Ивана Илић Динић

 

 

II награда

 80 бодова

 

 

 

     2.

     Луна Белонић

     ОМШ „Константин Бабић Кладово

1.  Тартини-Сарабанда

2.  Вивалди концерт а-мол

     Класа-Невена Аксентијевић

 

 

I награда

 94 бода

 

ШЕСТИ  РАЗРЕД 

 

 

       1.

     Ања Јанеш

     ОМШ  „Миодраг Васиљевић“Бор

1.  Љатошинскиј: “Мелодија“

2.  Берио  : “ Концерт“ а-мол, оп. 104, бр.9,први став

     Класа – Миле Младенов    

 

 I награда

  100  бодoва

 

ЧЛАНОВИ  ЖИРИЈА

  • НЕВЕНА  АКСЕНТИЈЕВИЋ – КЛАДОВО
  • ИВАН  КОСТИЋ – НЕГОТИН
  • ДРАГАН  ЈОВАНОВИЋ – ПИРОТ

 РЕЗЕРВНИ  ЧЛАН  ЖИРИЈА

  • МИЛОШ  МАРИНКОВИЋ – НЕГОТИН

 СЕКРЕТАР  ЖИРИЈА

  • СЛОБОДАН  ГЛИГОРИЈЕВИЋ – НЕГОТИН