Јубилеј – 30 година Средње музичке школе у Неготину

Велика нам је част и задовољство да Вас позовемо да присуствујете свечаностима које ће се одржати поводом Дана школе, у години ЈУБИЛЕЈА – 30 година од оснивања Средње музичке школе. Овом приликом подсећамо све бивше ученике наше школе, да могу учествовати на Концерту бивших ученика (соло извођачи, камерни састави), као и на концерту под називом “Вече хорске музике.”

Радујемо се Вашем доласку! Добро нам дошли!

30 година од оснивања Средње музичке школе

Ова школска година је јубиларна година за нашу Средњу музичку школу. Обележавање јубиларних 30 година наше Средње музичке школе, отпочеће концертом који ће се одржати у уторак, 29.11.2022. године, са почетком у 18h, у свечаној сали наше школе.

Концерти, јавни часови, представе и друге активности одржаваће се до краја школске године. Овом приликом позивамо све садашње и бивше ученике, колеге, родитеље и све љубитеље музике, са жељом да својим присуством улепшају нашу прославу. О свакој следећој активности, бићете благовремени обавештени.