Међуокружно такмичење гудача 2020

26. март 2020. год. у знаку гудача. Уметничка школа „Стеван Мокрањац“ у Неготину, поново је домаћин(организатор) међуокружног такмичења гудача.

Право учешћа на такмичењу имају редовни и ванредни ученици од првог до шестог разреда основних музичких школа Зајечарског и Борског округа као и ученици из других округа који се пријаве на тaкмичење. Такмичење је јавно.

• Правилник и пропозиције за међуокружно такмичење гудача.
  • Пријава за међуокружно такмичење гудача.
  • Временски распоред наступа такмичара објављује се после истека рока за пријаву.

Пријаве попунити и послати на и-мејл школе(на оба и-мејла) mokranjacneg@gmail.com  и mokranjacneg@ptt.rs (или на нашу адресу назначену у пропозицијама:Трг ЂорЂа Станојевића  11,  19300  Неготин )

Донација за учешће на такмичењу износи 1000 динара по ученику и уплаћује се на рачун Уметничке школе „Стеван Мокрањац“  840-4670760-80. Сврха уплате „Донација за такмичење гудача“.

Рок за подношење пријава је 20.03.2020. год.

Учесници сами сносе трошкове пута и боравка у Неготину.